O naszej firmie

........

Studio Kosmetyczne Ambrosia to miejsce stworzone z myślą o osobach, które chcą zadbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze, w kameralnym miejscu.

 

To przestrzeń, w której każdy traktowany jest indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Działamy na poznańskim Łazarzu, z dala od gwaru galerii handlowych i wszechobecnego pośpiechu.

 

Pani Marta – osoba dbająca o atmosferę tego miejsca i jego właścicielka – to utalentowana kosmetyczka z zamiłowania, która ze swojej pracy uczyniła pasję. Największą radość sprawia jej uwydatnianie naturalnego piękna każdej i każdego z nas.

Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne dla każdego rodzaju cery: nawilżające, odżywcze, spłycające zmarszczki. Dbamy o skóry trądzikowe oraz o te szalenie wrażliwe – atopowe.

 

Oferujemy również masaż; zarówno jako samodzielny zabieg, jak i jako uzupełnienie. Wykonujemy hennę rzęs, brwi (z regulacją), manicure, pedicure oraz depilację.

 

Pracujemy wyłącznie na kosmetykach najwyższej jakości – profesjonalnych, sprawdzonych oraz bardzo skutecznych w działaniu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 


▸ przejdź do kontaktu


Zadaj swoje
pytania

........

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od Poniedziałku do Piątku w godz. 10:00 - 18:00. W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych działamy zgodnie z przepisami RODO.

▸ napisz: kontakt@ambrosiastudiokosmetyczne.pl
▸ zadzwoń: 883 609 983

▸ wyślij wiadomość

Formularz
kontaktowy


Imię i nazwisko Adres e-mail Twoja wiadomość
Studio Kosmetyczne Ambrosia Marta Wienconek | ul. Głogowska 89, 60-264 Poznań | NIP: 8911632542
---
Copyrights © | ambrosiastudiokosmetyczne.pl